ORANGE recrute Spécialiste des ventes dans le Showroom Orange – contrat de travail à durée déterminée pour remplacer un salarié – Polska

Ref : ETP14932 | 04 août 2020

Date limite de candidature : 18 août 2020

Nowa Sól, Plac Wyzwolenia 4 – Polska

Votre rôle

  • Sprzedaż usług Orange Polska
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu

Votre profil

  • Masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów
  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania
  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi
  • Chęć do współpracy w zespole

Le plus de l’offre

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Programy rozwojowe
  • Rekrutacje wewnętrzne

Salaire & avantages

  • Oferta socjalna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pracowniczy fundusz emerytalny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta sportowa,
  • Telefon służbowy z nieograniczoną transmisją danych,
    zniżki na usługi Orange (światłowód, telefonia, Orange Energia),
  • Premie finansowe,
  • Konkursy sprzedażowe.

Entité

Sprzedaż i Operacje B2C

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Dołączysz do doświadczonego zespołu specjalistów w salonie sprzedaży, w którym szybko rozwiniesz skrzydła w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Twoim szefem będzie Rafał Sieczkowski.